Autorkami naszego ebooka są bowiem doświadczeni mediatorzy i radcowie prawni, a mianowicie:

radca prawny Agnieszka Pakos, mediator, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na kierunku prawo. W latach 2003 – 2006 odbyła aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Legnicy, którą zakończyła egzaminem sędziowskim. W 2007 r. uzyskała tytuł radcy prawnego. Na co dzień jest związana z Jaroch Pakos Kancelaria Radców Prawnych s.c. z siedzibą we Wrocławiu

radca prawny Marta Jaroch-Konwent wpisana na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Autorka jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowego Studium Prawa Cywilnego w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Na co dzień jest związana z Jaroch Pakos Kancelaria Radców Prawnych s.c. z siedzibą we Wrocławiu

Dzięki naszej publikacji dowiecie się więcej o tej metodzie rozwiązywania konfliktów w polubowny sposób, który jest propagowany również przez sądy i sędziów. Poznasz różnice między mediacją umowną a mediacją prowadzoną w trakcie postępowania sądowego, w tym kwestii kosztów takiego postępowania. Przekażemy Ci niezbędną wiedzę o aspektach mediacji w sprawach cywilnych, gospodarczych czy pracowniczych, a przede wszystkim dowiesz się o wpływie mediacji na rozwiązanie sporu i korzyściach płynących z tej alternatywnej metody rozwiązywania konfliktów. Nasz ebook to nie tylko same wskazanie zakresu prawa, ale teoria i praktyka opisana w jednym miejscu.

Jesteście zainteresowani mediacją i szukacie najważniejszych informacji w jednym miejscu?

Odpowiedzialność mediatora.

Wykonanie postanowień ugody.

Koszty postępowania mediacyjnego.

Podsumowanie – czy warto mediować i dlaczego wybór mediatora ma znaczenie? My jako mediatorzy.

Komunikacja w mediacji.

Przebieg mediacji.

Sposoby prowadzenia mediacji.

W jakich sprawach mediacja jest możliwa?

Czy konflikt i spór to to samo?

Co to jest mediacja?

Kim jest mediator?

Co to jest mediacja?

Ugoda.

Dowiedz się więcej!

Skąd pomysł na publikację?

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji, który obchodzony jest w tym roku w dniu 19.10.2023 roku przygotowaliśmy specjalny eBook do bezpłatnego ściągnięcia w formacie pdf, gdzie zawarliśmy najważniejsze informacje na temat mediacji, a mianowicie omówiliśmy następujące kwestie:

Przejdź do Newslettera

ZACZNIJ OD DIALOGU- POSTAW NA MEDIACJĘ! BEZPŁATNY EBOOK

 

Jako Centrum Mediacji Jaroch Pakos wiemy, jak ważne jest propagowanie mediacji w naszym kraju. Jako alternatywny sposób rozwiązywania sporów pozwala ona na zachowanie dialogu i relacji z drugą stroną sporu. Jest to z pewnością szybszy i tańszy sposób na dojście do porozumienia. Wierzymy, że przy wsparciu profesjonalnego i bezstronnego mediatora można osiągnąć konsensus, który zadowoli obie strony sporu.

 

Centrum Mediacji Jaroch Pakos z siedzibą we Wrocławiu to zespół doświadczonych prawników i mediatorów stawiających na praktyczne rozwiązania, profesjonalizm i doświadczenia życiowe w prowadzeniu mediacji w postępowaniu cywilnym, pracowniczym, gospodarczym czy w sporach szkolnych i rówieśniczych. W trakcie mediacji mediatorzy naszego Centrum kierują się wysokimi standardami prowadzenia mediacji przy jednoczesnej dbałości o komfort uczestników mediacji.

Przejdź do Newslettera

Chociaż ebook skierowany jest przede wszystkim do osób prywatnych i przedsiębiorców to potężna dawka wiedzy w nim zawarta sprawi, że również pełnomocnicy w osobach radców prawnych, adwokatów czy aplikantów oraz studenci wydziałów prawa i administracji z pewnością znajdą w nim cenne wskazówki. Dowiedz się więcej o postępowaniu mediacyjnym i pracy mediatora w kompleksowy i całkowicie bezpłatny sposób.

 

Wszystkie osoby zainteresowane mediacją i polubownym rozwiązywaniem sporów zapraszamy do zapoznania się z naszym ebookiem, którego mogą pozyskać zapisując się do Newslettera!

Do kogo kierujemy nasz eBook o mediacji?

Adres

polub nas na Facebooku

Centrum Mediacji

Jaroch Pakos

Kancelaria Radców Prawnych s.c.

 

PL. Tadeusza Kościuszki 7-8/1

50-028 Wrocław

(wejście od strony ul. Kościuszki 17-19,

IV piętro)

Kontakt

obserwuj nas na Instagramie

odwiedź nas na LinkedIn

Imię:

Nazwisko:

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Państwa w drodze korespondencji elektronicznej są Marta Jaroch-Konwent oraz Agnieszka Pakos, wspólnicy spółki cywilnej Jaroch Pakos Kancelaria Radców Prawnych s.c., pl. Tadeusza Kościuszki 7-8/1, 50-028 Wrocław. Celem przetwarzania tych danych jest komunikacja z Państwem. Mają Państwo prawo żądania dostępu do tych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody a także wniesienia sprzeciwu do administratora wobec przetwarzania tych danych. Przysługuje Państwu również prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dalsze informacje o przetwarzaniu danych osobowych są dostępne w polityce prywatności.

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności. *

Potwierdzam, że nie jestem robotem. *

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

© 2023 Centrum Mediacji Jaroch Pakos, wszelkie prawa zastrzeżone.

694 186 313

centrum.mediacji@kancelaria-jp.pl

* - zgody obowiązkowe.